Dziewczyny są słabe z matematykiWzór skróconego mnożenia, całkowanie, rachunek prawdopodobieństwa... ostatni raz przydały mi się na egzaminie na studiach. Wydawać by się mogło, że matematyka w ogóle nie przydaje się w życiu. Czy aby na pewno?
 


Gosia jest właścicielką przedszkola i żoną wspaniałego mężczyzny. Mają piękny dom na obrzeżach miasta, dwa koty i kosztowne pasje. Od pięciu lat bezskutecznie starają się o dziecko. Co miesiąc, patrząc na jedną kreskę na teście, myśli tylko o jednym:


"Jesteś zerem"
Facet Moniki właśnie poprosił ją o rękę. Zaprosiła do domu wszystkie przyjaciółki żeby to uczcić i poplotkować. Jedna z nich rzuciła od niechcenia: "no to teraz dieta, Skarbie, bo nie wejdziesz w suknię ślubną!" Monika od 20 minut ogląda swój tyłek w lustrze. 


"Jesteś zerem"
Ewa jest matką trójki dzieci. Wspaniałą, kochającą matką i czułym przyjacielem. Dwa dni temu najmłodsze dziecko zrzuciło na siebie kubek z gorącą herbatą. Siedząc w szpitalnej poczekalni powtarzała sobie bez przerwy:


"Jesteś zerem"
Aga to jedna z najmądrzejszych kobiet z jakimi miałam do czynienia. Los dał jej wszystko - piękne ciało i umysł, wspaniałą karierę i fantastycznych przyjaciół. Aga zakochuje się w mężczyznach, którzy jej nie chcą. I w żonatych draniach, którzy chcą się nią pobawić. W ciągu dwóch miesięcy trzykrotnie zmieniła kolor włosów. "Jestem zerem"Dziewczyny nie potrafią liczyć.    


 

3 komentarze:

  1. Oj tam, oj tam. Najnowsze badania pokazują, że człowiek żeński jak i człowiek męski ma bardzo podobne umiejętności antylogicznego myślenia. Kompleksy to domena całego naszego gatunku tylko ta brzydsza część umiejętniej je skrywa.

    OdpowiedzUsuń
  2. To niestety bardzo przykre bo wystarczy jedna sytuacja by z "jestem całkiem okej" przejść do "jestem zerem". A przecież tak trudno budować nam poczucie własnej wartości, które przez jedno zdanie/wydarzenie może się zmienić na długi czas.

    OdpowiedzUsuń
  3. 28 yr old Accounting Assistant IV Allene Durrance, hailing from Etobicoke enjoys watching movies like Claire Dolan and Book restoration. Took a trip to Barcelona and drives a Ferrari 250 GT LWB California Spider. kliknij tutaj, aby uzyskac wiecej informacji

    OdpowiedzUsuń