Love is in the hairWystarczy jedno spojrzenie na kobietę i już wiesz, że ktoś pojawił się w jej życiu. To może być świetny facet. Albo świetny fryzjer J Co łączy idealnego faceta z idealnym stylistą włosów? Okazuje się, że całkiem sporo…


Czujesz się jak milion dolarów


Jeśli przy swoim facecie nie czujesz się jak najpiękniejsza kobieta świata, uciekaj! Dobry partner sprawia, że czujesz się piękna przy nim i kiedy jest daleko. W sukni balowej i w piżamie, bez makijażu. Kiedy masz dobry dzień i kiedy masz katar. Po prostu promieniejesz i wszyscy wokół to zauważają.

Idealny stylista włosów powinien dawać Ci to samo. Jeśli po wyjściu z salonu chce Ci się płakać i nie możesz patrzeć w lustro, uciekaj!  Jeśli Twoje włosy wyglądają perfekcyjnie tylko 5 minut po wizycie u fryzjera, uciekaj! Jeśli Twoja nowa fryzura nie zbiera samych komplementów i zachwytów znajomych, nie daj się zwieść – to nie jest fryzjer dla Ciebie!

Idealny fryzjer sprawia, że z zachwytem przeglądasz się w każdej szybie i lusterkach mijanych samochodów. Że nawet rano i bez godzin spędzonych z lokówką lub prostownicą, masz ochotę na selfie. Niemożliwe? Możliwe, gdy trafisz na „tego właściwego”.Jeszcze kilka godzin wcześniej te włosy były zielono-żółte :)
Ratuje Cię  z opresji


…bo przecież bywa tak, że popełniamy błędy, albo same pakujemy się w problemy. Idealny facet rozumie. Poklepie nas po ramieniu i zapewni, że będzie dobrze. Więcej – zrobi wszystko, by było dobrze. I jeśli będzie trzeba, przywdzieje tę sławetną zbroję, wskoczy na tego sławetnego białego konia i ruszy do walki o nas. Jeśli sprawa jest ważna, rzuci wszystko niezależnie od godziny, własnego zmęczenia czy ciekawszych planów.

Wiecie, kiedy zdałam sobie sprawę, że moja fryzjerka jest ideałem którego szukałam od lat?  Kiedy w środku nocy ratowała mnie przed konsekwencjami mojej samowolki włosowej. Przybyłam do niej z łatami we wszystkich odcieniach blondu i zieleni. Po prawie 4 godzinach wyszłam z perfekcyjną platyną. Nie komentowała, nie pomstowała. Po prostu zakasała rękawy i  wzięła się do roboty. Takich rzeczy się nie zapomina. Co więcej – następnego dnia moje włosy skrupulatnie oglądał jeden z najlepszych stylistów włosów w Polsce i nie mógł uwierzyć, że przeszły 2 rozjaśniania w ciągu kilkunastu godzin. Magia Olaplexu!
A może by tak..rudość na kilka miesięcy?Zmieniasz się na lepsze


Facet, który jest dla Ciebie stworzony, akceptuje Cię taką, jaka jesteś. Nie czepia się Ciebie, nie dogryza Ci. Paradoksalnie właśnie to sprawia, że chcesz się zmieniać na lepsze. Chcesz być najlepszą wersją siebie. Spróbować czegoś nowego, żyć nieco inaczej.  

Perfekcyjny  fryzjer sprawia, że czujesz się doskonale we własnej skórze. Ale również, bez żadnych kompleksów, motywujesz się do zmian. Nie boisz się zaryzykować, ponieważ mu UFASZ. Wiesz, że chce dla Ciebie jak najlepiej. I jesteś pewna, że będziesz zachwycona tym, co zobaczysz w lustrze. 

Nikomu innemu nie zaufałabym w kwestii zmiany koloru włosów. Nikomu innemu nie pozwoliłabym tak drastycznie wybielić sobie włosów. Lub zmienić ich koloru na złocisto-różowo-rudy :) Z Elizą choćby na różowo! :)Efekt Matki Smoków na co dzień...Ma dla Ciebie czas


Jeśli mężczyzna jest Tobą zainteresowany, ZAWSZE  znajdzie dla Ciebie czas. Nawet jeśli jest biznesmenem-pracoholikiem, żyjącym w 3 strefach czasowych jednocześnie.

Świetni fryzjerzy mają szczelnie wypełnione kalendarze. To oczywiste.  Ale jeśli Twój „wybranek” nie może dla Ciebie znaleźć chwili nawet wtedy, gdy Twój odrost rozpaczliwie go potrzebuje, najwyższa pora zastanowić się nad zmianą. Dobry fryzjer interesuje się Tobą i potrafi z góry zaplanować dla Ciebie czas. Idealny natomiast – sam dzwoni lub pisze smsy z zapytaniem, jak się miewasz :)
...i od święta :)Podziwiasz go


Nie potrafię wyobrazić sobie związku z kimś, kogo nie podziwiam. Kto nie jest dla mnie inspiracją i powodem do dumy.  Z kimś, kto nie wzbudza we mnie ciekawości  świata.

Nie wyobrażam sobie również współpracy z fryzjerem, którego nie podziwiam. Nie potrafiłabym zaufać osobie, która się ciągle nie uczy i nie rozwija. Kiedy widzę, że Eliza kolejny raz pojechała na jakieś szkolenie, wiem już że wkrótce zamarzy mi się coś nowego na głowie i czekają nas długie godziny rozmów o nowych kosmetykach, kolorach i trendach :)#iwokeuplikethis serio :)Wierność nie jest trudna


Jeśli trafiłaś jackpota, po prostu nie masz wątpliwości, że TO TEN. Jesteś szczęśliwa i bycie z nim nie jest codzienną drogą przez mękę. Wierność nie sprawia Ci trudności. Nie nudzisz się z nim, ponieważ jest inspirującym człowiekiem, dba o Ciebie i oboje robicie wszystko, by było jak najlepiej. 

Idealny fryzjer sprawia, że...nie szukasz już ofert na Grouponie i nie robisz "skoków w bok" do osiedlowego salonu. Po prostu wiesz, że trafiłaś na kogoś, kto dobrze zna Twoje włosy i nikt na świecie nie zajmie się nimi lepiej.Partnerki w zbrodni :)Możesz pogadać o wszystkim


Partnerzy powinni się nie tylko kochać. Powinni się przede wszystkim lubić. Mieć wspólne tematy, wspólne anegdoty i podobne poczucie humoru. Biada Ci, jeśli związałaś się z kimś, z kim nie masz o czym pogadać. Tak zwyczajnie, po ludzku pogadać. Pośmiać się, wyżalić, poradzić, czy po prostu pobablać.

Wydawać by się mogło, że takie zwyczajne, ludzkie porozumienie, nie ma żadnego znaczenia w relacji  klient-fryzjer. Nic bardziej mylnego. Jeśli nie ma między Wami tej iskry, jeśli się jakoś nie potraficie polubić, a każda wizyta upływa pod znakiem krępującej ciszy,  nic z tego nie będzie. 
W świecie, w którym coraz trudniej o idealnego faceta, dobrze wiedzieć, że idealni fryzjerzy jeszcze istnieją. Ja swojego znalazłam. A Ty? :)


Jeśli jesteś z Warszawy, koniecznie skocz do Atelier Wizerunku Eliza Prus - uwaga! uzależnia! :)

10 komentarzy:

 1. Z facetami bywa różnie, ale dobry fryzjer to bogactwo :). Pozdrawiamy http://drhair.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. * Przez całe życie nigdy nie widziałem niczego, co działałoby tak szybko, jak zaklęcie Dr.Agbazara. Po skontaktowaniu się z Dr.Agbazarą zacząłem wierzyć w powiedzenie, że każda moneta ma dwie strony. Kiedy mój kochanek mnie opuścił, przysiągła, że już nigdy do mnie nie wróci, ale dzięki Bogu, że dzięki pomocy Dr.Agbazary mam mojego kochanka z powrotem do mnie w ciągu 48 godzin, a także chcę, aby inni ludzie ze złamanym sercem skontaktowali się z Dr. Agbazara poprzez poniższe informacje, które są za pośrednictwem poczty elektronicznej: ( agbazara@gmail. com ) lub za pośrednictwem Whatsapp na ( +234 810 410 2662 ), możesz zobaczyć cuda Dr.Agbazara *


   Usuń
  2. I AM Miss CONNER MARIAM AND I WANT TO TESTIFY ABOUT HOW DR AJIFALA HELPED ME IN GETTING BACK MY EX HUSBAND WHO LEFT ME AND MY KIDS FOR ANOTHER WOMAN AND TODAY I AM VERY FULFILLED BECAUSE MY HUSBAND Is BACK To ME AFTER I CONTACTED DR AJIFALA TO HELP ME , I'm very happy now with my family it worked for me and I believe it will work for you too just give him a try and follow up this is a clear truth from a testifier. Thank you Dr Ajifala once again, if you want to reach him via email: Ajifalasolutionspell@gmail.com or call / whatsapp: +2347056355058

   Usuń
 2. W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Wszystko to jest możliwe dzięki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawiły mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim ( agbazara@gmail.com ) lub zadzwonić / WhatsApp mu na +234 810 410 2662 i być szczęśliwym na zawsze jak teraz ze swoim doświadczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. 48 year-old Social Worker Dolph Hucks, hailing from Chatsworth enjoys watching movies like Private Parts and Foreign language learning. Took a trip to Belovezhskaya Pushcha / Bialowieza Forest and drives a Ferrari 250 SWB Berlinetta. przekonaj sie

  OdpowiedzUsuń
 4. I AM Miss CONNER MARIAM AND I WANT TO TESTIFY ABOUT HOW DR AJIFALA HELPED ME IN GETTING BACK MY EX HUSBAND WHO LEFT ME AND MY KIDS FOR ANOTHER WOMAN AND TODAY I AM VERY FULFILLED BECAUSE MY HUSBAND Is BACK To ME AFTER I CONTACTED DR AJIFALA TO HELP ME , I'm very happy now with my family it worked for me and I believe it will work for you too just give him a try and follow up this is a clear truth from a testifier. Thank you Dr Ajifala once again, if you want to reach him via email: Ajifalasolutionspell@gmail.com or call / whatsapp: +2347056355058

  OdpowiedzUsuń
 5. William hill 10 for 40 pay 50 - Shootercasino 메리트카지노 메리트카지노 카지노 카지노 12bet 12bet 220Sports betting - 양국앱 | THAberbet.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pasuje Ci każdy kolor włosów, niebywałe.

  OdpowiedzUsuń