Słynne mamy na Instagramie

Każda matka uwielbia fotografować swoje dziecko. Absolutnie KAŻDA. 


Ilość zdjęć dziecka jest odwrotnie proporcjonalna do jego wieku. 

Kiedy mój Syn był "całkiem nowy", fotografowałam niemalże każdy jego grymas i każdą fałdkę na piętce. Z czasem mój fotoentuzjazm nieco się osłabił, przede wszystkim dlatego, że rozmazane zdjęcia to żadna frajda... a zmuszenie Potomka do stania w miejscu choćby przez 5 sekund graniczyło z cudem. 

Teraz, kiedy jestem mamą przedszkolaka, robienie zdjęć zyskało nowy wymiar. Alex, ludzik obdarzony ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, potrafi genialnie pozować, na życzenie pozuje nawet do selfie z dzióbkiem. 


Podziwiam uwiecznioną na zdjęciach miłość macierzyńską niezależnie od tego, czy zdjęcie przedstawia lwicę z lwiątkami, moją przyjaciółkę czy międzynarodową gwiazdę.

Zobaczcie, jakie zdjęcia wrzucają na swój Instagram gwiazdy-mamy:Miranda Kerr - @mirandakerr

 
 
Beyonce - @beyonce
Shakira - @shakira
Gisele Bundchen - @giseleofficial


Jessica Alba - @jessicaalba
Znacie jeszcze jakieś insta-mamy, które warto śledzić?

3 komentarze:

  1. Ja znam mnóstwo młodych, inspirujących, pełnych energii i seksapilu mam ( i nie jest to Kasia C.) ale nie na Isntagramie, tylko w życiu codziennym ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. http://instagram.com/mommasgonecity polecam jeśli jeszcze jej nie znasz :)

    OdpowiedzUsuń
  3. 43 yr old Social Worker Alia Klagges, hailing from Vanier enjoys watching movies like "Trouble with Girls, The" and Acting. Took a trip to Himeji-jo and drives a Ferrari 250 Testa Rossa. widok

    OdpowiedzUsuń