Kreatywne prezenty za mniej niż 50 zł

Uwielbiam odkrywać nowe sklepy internetowe. Moja wyszukiwarka ciągle zawiesza się od nadmiaru zakładek i jakoś ciągle brakuje czasu, żeby wszystkie ulubione linki poukładać w Pocket.  

Zbliżające się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to świetna okazja, żeby pokazać Wam jakie skarby można znaleźć w sieci - prawie 50 pomysłów na prezenty za mniej niż 50 zł.Od razu ostrzegam - ja lubię dawać niewielkie, ale niepowtarzalne drobiazgi. Najlepiej ze szczyptą humoru. W takim budżecie wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli mam więcej pieniędzy, stosuję zasady opisane tutaj.

Pomysły podzieliłam na 6 kategorii. Wszystkie (poza jednym) kosztują mniej niż 50 zł, większość ok. 30 zł. I są to raczej prezenty dla kobiet ;)Uroda

Kosmetyki

Ubrania
warto rozejrzeć się na DaWanda w poszukiwaniu białych t-shirtów - tych nigdy nie za dużo
różne ciekawe modele
A to wyjątek od reguły <50 zł. Po prostu uważam, że to super pomysł - na tej stronie kupisz trampki w ciekawych wzorach w cenie 150-350 zł, albo zaprojektujesz własny model!

Biżuteria
Dom


Puszka na ciastka (najlepiej z ciastkami)  Drobiazgi
Udanych zakupów! :)

8 komentarzy:

 1. Z tą ilością zakładek to mam podobnie ;) dlatego kocham Evernote i tam wrzucam wszystkie ciekawe linki i pomysły na moje prezentowe wpisy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wiem kupie koleżance szczotkę do włosów ta na literę T. Podobno to Global HIT:-) dzięki za podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczotka jest genialna - mam i używam. Nie wyobrażam już sobie innej. Nawet Potomek jej używa jak mu się włosy skołtunią - bo nie boli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne propozycje. A parasolka jest po prostu świetna.
  Właśnie kupiłam legginsy w banany! :D
  Zapraszamy także do nas.

  OdpowiedzUsuń
 5. 37 year old Marketing Assistant Giles Babonau, hailing from Windsor enjoys watching movies like Aziz Ansari: Intimate Moments for a Sensual Evening and Swimming. Took a trip to Town Hall and Roland on the Marketplace of Bremen and drives a Mercedes-Benz 540K Special Roadster. strona domowa

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe pomysły na prezent! Na pewno się zainspiruję i coś z Twojej listy wybiorę. Dla mojej córki będzie to jednak tylko dodatek do głównego prezentu, ponieważ zażyczyła sobie nowego iPhone 12 ponieważ stary telefon jej się zepsuł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupowanie prezentów wcale nie jest łatwą sprawą. Ja nigdy nie mam pojęcia co mogłabym kupić moim bliskim i jest to dla mnie niezwykle kłopotliwe. Na szczęście w tym roku wraz z mężem umówiliśmy się, że nie robimy sobie podarunków tylko zrzucimy się na nową pralkę.

  OdpowiedzUsuń