Kreatywne prezenty za mniej niż 50 zł

Uwielbiam odkrywać nowe sklepy internetowe. Moja wyszukiwarka ciągle zawiesza się od nadmiaru zakładek i jakoś ciągle brakuje czasu, żeby wszystkie ulubione linki poukładać w Pocket.  

Zbliżające się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to świetna okazja, żeby pokazać Wam jakie skarby można znaleźć w sieci - prawie 50 pomysłów na prezenty za mniej niż 50 zł.Od razu ostrzegam - ja lubię dawać niewielkie, ale niepowtarzalne drobiazgi. Najlepiej ze szczyptą humoru. W takim budżecie wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli mam więcej pieniędzy, stosuję zasady opisane tutaj.

Pomysły podzieliłam na 6 kategorii. Wszystkie (poza jednym) kosztują mniej niż 50 zł, większość ok. 30 zł. I są to raczej prezenty dla kobiet ;)Uroda

Kosmetyki

Ubrania
warto rozejrzeć się na DaWanda w poszukiwaniu białych t-shirtów - tych nigdy nie za dużo
różne ciekawe modele
A to wyjątek od reguły <50 zł. Po prostu uważam, że to super pomysł - na tej stronie kupisz trampki w ciekawych wzorach w cenie 150-350 zł, albo zaprojektujesz własny model!

Biżuteria
Dom


Puszka na ciastka (najlepiej z ciastkami)  Drobiazgi
Udanych zakupów! :)

6 komentarzy:

 1. Z tą ilością zakładek to mam podobnie ;) dlatego kocham Evernote i tam wrzucam wszystkie ciekawe linki i pomysły na moje prezentowe wpisy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wiem kupie koleżance szczotkę do włosów ta na literę T. Podobno to Global HIT:-) dzięki za podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczotka jest genialna - mam i używam. Nie wyobrażam już sobie innej. Nawet Potomek jej używa jak mu się włosy skołtunią - bo nie boli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne propozycje. A parasolka jest po prostu świetna.
  Właśnie kupiłam legginsy w banany! :D
  Zapraszamy także do nas.

  OdpowiedzUsuń
 5. 37 year old Marketing Assistant Giles Babonau, hailing from Windsor enjoys watching movies like Aziz Ansari: Intimate Moments for a Sensual Evening and Swimming. Took a trip to Town Hall and Roland on the Marketplace of Bremen and drives a Mercedes-Benz 540K Special Roadster. strona domowa

  OdpowiedzUsuń